نیــــــــــــایش ســـــــــی و سوم

 

بارخدایا ، از توخیر را می طلبم ، که تو به آن آگاهی

پس درود بر محمد و خاندان او و هر چه خیر است برای من مقدر فرمای.

و به ما الهام کن شناخت راهی را که باید اختیار کنیم و آن را وسیله ای ساز که به آن چه برای ما مقرر کرده ای راضی باشیم.

و در برابر حکم تو تسلیم شویم. پس غبار از دل ما بزدای و ما را به یقینی چون یقین مخلصان یاری فرمای.

بار خدایا برای ما   مخواه که در شناخت  آن چه برای ما برگزیده ای عاجز آییم.

آن گاه تقدیر تو را حقیر شماریم و آن چه را خشنودی تو در آن است مکروه داریم و به راهی رویم که ما را از سرانجام نیک دور داردو به غیر عافیتنزدیک گرداند.

خداوندا ناخشنودی ما را از قضای خود به خشنودی بدل فرمای و هر حکم تورا که دشوار می شماریم بر ما آسان گردان . در دل ما انداز که مطیع اراده و منقاد مشیت تو باشیم.

تا در گزاردن هر کار که فرمان داده ای در آن شتاب ورزیم ، درنگ نکنیم  و در هر کار که خواسته ای درنگ کنیم ، شتاب نورزیم.و آن چه را که تو دوست  می داری  ناخوش نینگاریم  و آن چه را تو ناخوش می داری اختیار نکنیم.

بار خدایا ،  کار ما به راهی انداز که فرجامش پسندیده تر بود و سرانجامش بهتر، که هر فایدت که از تو رسد گرانبهاست. و هر بخشش کنی عظیم است و هر چه خواهی کنی 

و انت علی گل شی قدیر

/ 1 نظر / 15 بازدید
ساسان اس ام اس

سلام وب خوب و به روزی داری. امیدوارم همیشه اینجور باشه. آدم یه همچین وبایی رو می بینه از وب خودش ناامید میشه! می تونی مطالبت رو تو انجمن ما به اشتراک بذاری تا بقیه هم استفاده کنن. من بهت سر زدم اگه شما هم دوست داشتی به سایت ما سر بزن. ممنون www.SasanSMS.ir کامل ترین آرشیو اس ام اس www.SasanSMS.ir/Forum متفاوت‌ترین انجمن سرگرمی و تفریحی فارسی‌زبانان